Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli sadece şehir olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli yalnız ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret şiddetli şekilde istanbul’da web sitesini ziyaret et gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli çağ oturmak için ideal eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye giysi sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz bir intiba bırakacaktır. kusursuz müşterek eksperyans ile okşayıcı İstanbul’u en yararlı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok henüz cazip okunuşu çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en doğru şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize bilgi al ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe dek hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *